Dnia 23 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Książki.

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Ziemi".

We wtorek, 16 kwietnia, nasze przedszkole odwiedził teatrzyk KRAK – ART  z Krakowa.

11 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Gabi Art, który wystawił przedstawienie "Wesołe wierszowanki Żuczka Jędrusia".

Nasze przedszkole kolejny raz uczestniczy w Ogólnopolskiej Akcji "Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów".

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Grupa "Jabłuszka" zrealizowała  zadanie nr 4 "Przyjaciel  przyrody" w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Wyzwania Teodora".

Wiosna w przedszkolu zawitała na dobre…

21. marca w grupie "Jabłuszka" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców.

Po zimowym chłodzie chcemy więcej słońca, kolorowych kwiatków i śpiewających ptaków.

Dzieci z grupy "Jabłuszka'' realizują projekt edukacyjny "Wyzwania Teodora".

W dniach 19 - 23 lutego odbyły się w naszym przedszkolu Dni Otwarte, podczas których przyszłe przedszkolaki zapoznawały się z wyposażeniem sal, uczestniczyły w zabawach integracyjnych, muzycznych, ruchowych, plastycznych i sensorycznych.

Zosia Rajczyk z grupy "Jabłuszka", Mia Szczepańczyk z grupy "Jagódki" i Sandra Łukaszuk z grupy "Kotki" wzięły udział w Ogólnopolskiej Wystawie prac plastycznych pt. "SERCE PEŁNE MIŁOŚCI".

W czwartek i piątek w naszym Przedszkolu mieliśmy niezwykłych gości – dwie śliczne i niezwykle przyjacielskie kurki rasy Silka.