We wtorek, 16 kwietnia, nasze przedszkole odwiedził teatrzyk KRAK – ART  z Krakowa.

11 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Gabi Art, który wystawił przedstawienie "Wesołe wierszowanki Żuczka Jędrusia".

Nasze przedszkole kolejny raz uczestniczy w Ogólnopolskiej Akcji "Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów".

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Marzec to pierwszy wiosenny miesiąc, przyroda budzi się do życia.

Wiosna w przedszkolu zawitała na dobre…

W marcu, w ramach programu Sprytne rączki, dzieci ćwiczyły opanowanie prawidłowego chwytu i sposobu trzymania narzędzia pisarskiego.

Po zimowym chłodzie chcemy więcej słońca, kolorowych kwiatków i śpiewających ptaków.

20. marca w grupie "Jagódki" odbyły się zajęcia otwarte pt. "Wczesnowiosenne kwiaty".

Mali odkrywcy – w lutym dzieci poznawały własności magnesów.

W lutym w ramach programu „Sprytne rączki” dzieci uczyły się zwalniania napięcia mięśniowo – stawowego.

Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie  „Wykorzystuję – nie marnuję”.

W lutym w ramach programu „Witaminki” dzieci z grup Kotki, Jagódki i Krasnoludki poznawały paprykę.

Zosia Rajczyk z grupy "Jabłuszka", Mia Szczepańczyk z grupy "Jagódki" i Sandra Łukaszuk z grupy "Kotki" wzięły udział w Ogólnopolskiej Wystawie prac plastycznych pt. "SERCE PEŁNE MIŁOŚCI".