Dzień Dziecka w Bajce trwa cały czerwiec!

Dzisiaj w przedszkolu było kolorowo, żywiołowo i sportowo, a to dzięki zajęciom z zumby #Zumba z Edzią.

Grupa Stokrotki podsumowała  projekt, który realizowała od 6 tygodni - " Uważność - nasza siła,  wielka moc ".

Tradycją w naszym przedszkolu jest obchodzenie Dnia Dziecka.

Dzieci z grupy starszej „Krasnoludki” oraz dzieci z grupy „Stokrotki” w roku szkolnym 2023/2024 kontynuowały realizację PROJEKTU

EDUKACYJNEGO „KOLEGA Z PRZEDSZKOLA”.

Dnia 28 maja grupa Stokrotki i Jagódki wybrała się na wycieczkę autokarową do "Agroskałki" do Przybynowa.

Mama i Tata to świat nasz cały,

ciepły,  bezpieczny, barwny, wspaniały.

To dobre, czułe, pomocne ręce

i kochające najmocniej serce.

Nasze przedszkole kolejny raz uczestniczyło w Ogólnopolskiej Akcji "Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów".

Grupa "Stokrotki " w tym tygodniu, w ramach projektu  "Uważność-nasza siła, wielka moc" kształtowała i rozwijała kompetencje miękkie u dzieci.

Grupa "Stokrotki"  kontynuuje projekt : "Uważność - nasza siła, wielka moc".

Następnym etapem w ramach projektu "Uważność- nasza siła,  wielka moc",

Dzieci z grupy starszej „Krasnoludki” oraz dzieci z grupy „Stokrotki” w roku szkolnym 2023/2024 kontynuują realizację PROJEKTU EDUKACYJNEGO „KOLEGA Z PRZEDSZKOLA”.

Miło nam Państwa poinformować, że Mikołaj Gura z grupy "Stokrotki" otrzymał WYRÓŻNIENIE  w kategorii  3-4 latki w Powiatowym Konkursie Plastycznym pod Honorowym Patronatem Starosty Myszkowskiego "PRZEDSZKOLAK POZNAJE EKOLOGICZNE ZWYCZAJE"