We wtorek, 16 kwietnia, nasze przedszkole odwiedził teatrzyk KRAK – ART  z Krakowa.

11 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Gabi Art, który wystawił przedstawienie "Wesołe wierszowanki Żuczka Jędrusia".

Nasze przedszkole kolejny raz uczestniczy w Ogólnopolskiej Akcji "Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów".

Dzieci z grup starszych „Misie” i „Krasnoludki” kolejny raz odwiedziły Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi NR 5 .

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Marzec to pierwszy wiosenny miesiąc, przyroda budzi się do życia.

Wiosna w przedszkolu zawitała na dobre…

W marcu, w ramach programu Sprytne rączki, dzieci ćwiczyły opanowanie prawidłowego chwytu i sposobu trzymania narzędzia pisarskiego.

27 marca starszaki z grupy Misie dzięki zaproszeniu Pani Magdaleny Najgebauer miały możliwość zobaczyć jak wygląda lekcja w szkole.

Po zimowym chłodzie chcemy więcej słońca, kolorowych kwiatków i śpiewających ptaków.

Misie zrealizowały zadanie nr 17. Zapoznały się z postacią Robert Delaunay francuskim malarzem słynący z mocnych kolorów i geometrycznych kształtów.

Dzieci z grup "Krasnoludki", "Misie" i "Kotki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

06 lutego dzieci z grup starszych obchodziły DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU.

W czwartek 14 marca odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców.