Dnia 24 maja DZIEŃ RODZINY obchodziły dzieci z grupy „Misie” i „Krasnoludki”.

Dzieci z grup "Krasnoludki", "Misie" i "Kotki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

Dzieci z grup „Krasnoludki”, „Misie” i „Kotki” kolejny rok współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

7 maja 2024r. gr. Misiów odwiedziła magiczne miejsce jakim jest niewątpliwie Bajka Pana Kleksa w Katowicach.

Aby zobrazować działanie mydła, głęboki talerz napełniliśmy wodą i posypaliśmy pieprzem, który imituje wirusy i bakterie.

W kwietniu, w ramach programu „Sprytne rączki”, dzieci z grup: Kotki, Jagódki i Misie ćwiczyły kontrolowanie siły nacisku ręki w trakcie pisania.

W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym grupy Misie, Kotki i Krasnoludki wybrały się w kwietniu do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dnia 23 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Książki.

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Ziemi".

Dzieci z grup "Kotki", "Misie" i "Krasnoludki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

We wtorek, 16 kwietnia, nasze przedszkole odwiedził teatrzyk KRAK – ART  z Krakowa.

Misie zrealizowały kolejne zadanie "Pole kwiatòw". Starszaki wzięły udział w warsztatach wg. założeń Herve Tulleta.

11 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Gabi Art, który wystawił przedstawienie "Wesołe wierszowanki Żuczka Jędrusia".