W piątek, 24. maja, w Przedszkolu nr 5 odbył się konkurs recytatorski „Maria Konopnicka dzieciom”.

W kalendarzu przedszkolnym są takie dni, na które dzieci i rodzice czekają z wypiekami na twarzy.

Dzieci z grup "Krasnoludki", "Misie" i "Kotki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

21 maja, w piękny słoneczny dzień, dzieci z grup Kotki i Krasnoludki pojechały na długo wyczekiwaną wycieczkę.

W miesiącu maju dzieci poznają dwa nowe paradygmaty F, W i łączą je w wyrazy.

Dzieci z grup „Krasnoludki”, „Misie” i „Kotki” kolejny rok współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

W kwietniu, w ramach projektu „Witaminki”, poznawaliśmy marchewkę.

Aby zobrazować działanie mydła, głęboki talerz napełniliśmy wodą i posypaliśmy pieprzem, który imituje wirusy i bakterie.

W kwietniu, w ramach programu „Sprytne rączki”, dzieci z grup: Kotki, Jagódki i Misie ćwiczyły kontrolowanie siły nacisku ręki w trakcie pisania.

W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym grupy Misie, Kotki i Krasnoludki wybrały się w kwietniu do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dnia 23 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Książki.

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Ziemi".

Dzieci z grup "Kotki", "Misie" i "Krasnoludki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.