Drodzy Rodzice!

Wakacje powoli się kończą, pora rozpocząć nową przygodę z Przedszkolem!

W związku z tym garść ważnych informacji:

·       zebranie z Dyrektorem oraz Nauczycielami odbędzie się 14 września 2023r. tj. w czwartek o godz. 15.30. Zebranie dotyczy głównie grup: „Stokrotki”, „Kotki”, „Misie” i „Krasnoludki”. Ale jeżeli Rodzice z grup najmłodszych chcą uczestniczyć w spotkaniu z panią Dyrektor, to oczywiście zapraszamy. Proszę jednak pamiętać, że wtedy już nie ma dla „Jabłuszek” i „Jagódek” spotkania z Wychowawcami. Po spotkaniu
z Dyrektorem zapraszamy do sal na zebranie z Wychowawcami – godz. 16.00;

·       prosimy, aby w tym dniu – w miarę możliwości – wcześniej odebrać dzieci i nie przyprowadzać ich na zebranie;

·       prosimy Rodziców, aby przyprowadzali i odbierali dzieci wg zadeklarowanych godzin pobytu dziecka i nie wchodzili do sal;

·       dzieci schodzą się do godziny 9.00, następnie przedszkole jest zamykane, a odbiór dzieci możliwy jest po godzinie 13.00. Jedynie w uzasadnionych przypadkach (dzieci nowoprzyjęte, wcześniejsze zgłoszenie nauczycielowi) można dziecko odebrać wcześniej;

·       dzieci nowoprzyjęte mogą przynosić ze sobą maskotki przez pierwsze dwa tygodnie.

Do zobaczenia!