Miło mi Państwa poinformować, że nasze Przedszkole otrzymało dwie kolejne (23 wszystkich) Krajowe Odznaki Jakości eTwinning - Quality Label za Europejskie Projekty "Four seasons of pre-schoolers" i "Empathy Turtles: For me, for You and Nature", realizowane w grupie "Krasnoludki" w roku szkolnym 2022/2023

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły/przedszkola – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

https://etwinning.pl/konkursy/odznaka-jakosci

Odznaki Jakości województwo śląskie

Serdecznie dziękuję dzieciom z grupy "Krasnoludki" oraz ich Rodzicom za współpracę :-)

koordynatorka eT Elżbieta Sobolewska

Odznaka Jakości eTwinning
Odznaka Jakości eTwinning
Odznaka Jakości eTwinning
Odznaka Jakości eTwinning