Jaki dzień wspaniały

Jaki dzień radosny

Wszystko dziś się śmieje

Pachną kwiaty wiosny…”

Dzień 23.05.2023 roku na długo zapadnie w pamięci naszym Stokrotkom i ich rodzicom. Dzisiaj, bowiem, maluszki po raz pierwszy w przedszkolu uroczyście obchodziły Dzień Mamy i Taty.

Od rana w grupie wielkie wyczekiwanie na zaproszonych gości i radość ze spotkania w przedszkolu.

Stokrotki wierszem, piosenką i tańcem oraz własnoręcznie wykonanymi prezentami wyraziły swoje uczucia do rodziców. Z wielkim przejęciem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły wyczekując na ich uśmiech i oklaski. Udało się. Rodzice z dumą i radością patrzyli na swoje pociechy, oklaskując ich występy. Na niejednej buzi mamy i taty pojawiła się łezka wzruszenia.

Na zakończenie części artystycznej maluszki wręczyły swoim rodzicom serduszka oraz koszyczki z kwiatuszkami. Potem wszyscy stanęli do pamiątkowej fotografii.

Drodzy rodzice. Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie. Jeszcze raz składamy Wam z serca płynące życzenia: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności i radości ze swoich pociech.

Wychowawcy

Dzień Mamy i Taty w grupie „Stokrotki”