W tym module realizowanym przez grupę Kotki, skupialiśmy uwagę na właściwym oddechu, wyobraźni, zmyśle zapachu i dotyku. W spokojnej atmosferze i skupieniu dzieci wyobrażały sobie spacer po parku.

Zostały poprowadzone w świat wyobraźni. Z zamkniętymi oczami, wyobrażały sobie Co widzą? Co czują? Jakie drzewa i odgłosy słyszą? Jakie kolory je otaczają. Następnym elementem uważności, było poznanie świata zapachów. Przedszkolaki za pomocą przygotowanej palety aromatów, rozróżniały i nazywały je. Przywoływały skojarzenia z danymi zapachami. Na zakończenie, ucząc się j współpracy w ciszy i spokoju, podawały sobie balony rękoma i stopami, starając się ich nie wypuścić. Dla dzieci była to bardzo miła chwila odprężenia i pobycia w chwili spokoju, skupienia i ciszy.

Koordynatorki

Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki