4. czerwca Kotki odbyły długo wyczekiwaną wycieczkę na warsztaty pszczelarskie do Akademii Możliwości w Hadrze.

Dzieci mogły wziąć w niej udział dzięki pomysłowości i kreatywności rodziny Maksa, która wywalczyła dla naszej grupy pierwsze miejsce w konkursie „Wykorzystuję, nie marnuję”. Na początku dzieci zapoznały się z miejscem – Akademią, następnie pan pszczelarz opowiedział nam o strojach, ulach i pszczołach. Potem Kotki wykonały zawieszkę – pszczółkę. Po warsztatach plastycznych część dzieci poszła poszaleć na plac zabaw, a druga grupa przebrała się w odpowiednie stroje i poszliśmy do uli. Pan pokazał nam budowę ula, królową, robotnice i Gucia, czyli trutnia. Następnie grupy zamieniły się. To było niezapomniane przeżycie, bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tych zajęciach!

Wychowawcy

Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie
Warsztaty pszczelarskie