W dniach 19 - 23 lutego odbyły się w naszym przedszkolu Dni Otwarte, podczas których przyszłe przedszkolaki zapoznawały się z wyposażeniem sal, uczestniczyły w zabawach integracyjnych, muzycznych, ruchowych, plastycznych i sensorycznych.

Każdego dnia dzieci poznawały kolegów uczęszczających do przedszkola. Rodzice mogli porozmawiać z nauczycielkami m.in. na temat oferty edukacyjnej przedszkola. Dziękujemy Gościom za wspólnie spędzony tydzień.

Mamy nadzieję, że taka organizacja DNI OTWARTYCH Wam się spodobała.

Do zobaczenia we wrześniu ?

Dyrektor i Nauczyciele :)

Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Misie
Misie
Misie
Misie
Misie
Misie
Krasnoludki
Krasnoludki
Krasnoludki
Krasnoludki
Krasnoludki
Krasnoludki
Jabłuszka i Stokrotki
Jabłuszka i Stokrotki
Jabłuszka i Stokrotki
Jabłuszka i Stokrotki
Jabłuszka i Stokrotki
Jabłuszka i Stokrotki
Jagódki
Jagódki
Jagódki
Jagódki
Jagódki
Jagódki