Dzieci z grup "Krasnoludki", "Misie" i "Kotki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

W minionym tygodniu grupy starsze odwiedziła Pani Ewelina. Jak zwykle została powitana przez dzieci z ogromnym entuzjazmem. Tym razem dzieci same dokonały wyboru i poprosiły o przeczytanie książeczki o zimowych przygodach świnki Peppy. Starszaki słuchały opowiadań ze skupieniem i ogromnym zainteresowaniem, reagując bardzo żywiołowo. Krasnoludki miały też możliwość posłuchać wierszy czytanych przez Hanię.

Dzieci w grupach zaprezentowały Pani Ewelinie piosenki oraz tańce :-) Czekamy na kolejną wizytę w lutym.

Zachęcamy Rodziców do zapisania swoich pociech do grona czytelników Miejskiej Biblioteki, a przy okazji można obejrzeć wystawę zimowych prac plastycznych wykonanych przez dzieci z grup starszych.

wychowawcy

Kotki