Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny przedszkole otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!’’

Termin Akcji: 27.12.2023 do 17.01.2024

Miejsce Akcji : Przedszkole nr 1 "BAJKA" Myszków, ul. Sucharskiego 32

Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego – wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.).

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK!

W załączniku do pobrania szczegółowa lista "Rodzaje sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce".

koordynatorka akcji Joanna Zemła