Nasze przedszkolaki brały udział w I Powiatowym Konkursie Plastycznym "Woda to życie", który zorganizowało  Przedszkole nr 2 w Myszkowie.

Laureaci:

Ania Socha -  grupa "Żabki" - I MIEJSCE w kategorii 5-latki

Jagoda Jeziorska -  grupa "Jabłuszka" - II MIEJSCE  w kategorii 4-latki

Tamara Wróbel -  grupa "Misie" - II MIEJSCE w kategorii 3-latki

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów :-)

Nasze przedszkolaki brały udział w Miejskim Konkursie Plastycznym "Tolerancyjny przedszkolak", który zorganizowało  Przedszkole nr 4 w Myszkowie.

Nasze przedszkolaki brały udział w Miejskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza świąteczna kartka wielkanocna", który zorganizowało  Przedszkole nr 2 w Myszkowie.

Wilga to jeden z najbarwniejszych ptaków spotykanych w naszym kraju i kolejny z poznanych ostatnio przez Żabki.

Nasze

przedszkole wzięło udział w akcji edukacyjno-informacyjnej pt.„MOGĘ ZATRZYMAĆ SMOG-PRZEDSZKOLAKU ZŁAP ODDECH”.

Żabki kolejny już raz wzięły udział w zabawach z tablicą interaktywną. To nowoczesne i innowacyjne urządzenie bardzo przypadło do gustu naszym przedszkolakom.