DRODZY RODZICE!

W DNIACH OD 03.02.2020 DO 12.02.2020r.
WYCHOWAWCY W GRUPACH BĘDĄ ZBIERAĆ OD PAŃSTWA DEKLARACJE
O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2020/2021.

TERMIN 12 LUTEGO JEST NIEODWOŁALNY DO ZŁOŻENIA DEKLARACJI,
PAMIĘTAJCIE PAŃSTWO, ŻE PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONA DEKLARACJA PRZEDE WSZYSTKIM ZAWIERA PODPISY DWÓCH RODZICÓW CZY OPIEKUNÓW PRAWNYCH ( W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH, POPARTYCH DOKUMENTACJĄ SĄDOWĄ) PRZEDSZKOLE HONORUJE JEDEN PODPIS.

SZANOWNI RODZICE!

Z DNIEM 21 LUTEGO RUSZA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2020/2021.
W NAJBLIŻSZYM CZASIE NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA ZOSTANĄ UDOSTĘPNIONE INFORMACJE DOTYCZĄCE HARMONOGRAMU REKRUTACJI, NIEZBĘDNYCH DO DOŁĄCZENIA DOKUMENTÓW ORAZ WNIOSKI DO POBRANIA.
REKRUTACJA BĘDZIE TRWAĆ DO 17 MARCA 2020r.
REKRUTACJI BĘDĄ PODLEGAĆ RÓWNIEŻ DZIECI, KTÓRE OD 1.09.2020r BĘDĄ MIAŁY UKOŃCZONE 2,5r.

Kochani Rodzice,
Przypominamy, że rozpoczęła się rekrutacja do naszego Przedszkola, która będzie trwać od 21 lutego do 17 marca (do godz. 15.00). 27 marca nastąpi opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. W dniach 21 luty - 17 marca będzie można składać wnioski o przyjęcie dziecka do naszej placówki.
Zapraszamy również gorąco na Dzień Otwarty naszego Przedszkola, który odbędzie się 26 lutego (środa) o godz. 10.30.
Serdecznie pozdrawiamy, Dyrektor, grono pedagogiczne oraz pracownicy Przedszkola.

DRODZY RODZICE!

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacji do przedszkoli -
w załącznikach do pobrania:

- harmonogram rekrutacji do przedszkoli

oraz dwa dokumenty niezbędne do zapisania dziecka do przedszkola:

- wniosek do przedszkola
- oświadczenie o zamieszkaniu

Dnia 26.02.2020r. (środa) o godzinie 10.30 w naszym przedszkolu odbędzie się

"DZIEŃ OTWARTY"

na który serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami/opiekunami

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym

wraz z rodzicami/opiekunami na