Od wielu lat nasze przedszkole realizuje Ogólnopolski Program Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej pn. „Czyste powietrze wokół nas”.

Miło nam Państwa poinformować, że Liliana Król  zdobyła I MIEJSCE, a Maja Okraska WYRÓŻNIENIE w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK" pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa.
Konkurs zorganizowało
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Myszkowie

Serdecznie gratulujemy Dziewczynkom z grupy "Motylki"  i życzymy im dalszych sukcesów :-)

sukces - I miejsce Liliana
sukces -wyróżnienie Maja

Nasze przedszkolaki brały udział w Miejskim Konkursie Plastycznym "Tolerancyjny przedszkolak", który zorganizowało  Przedszkole nr 4 w Myszkowie.

Nasze

przedszkole wzięło udział w akcji edukacyjno-informacyjnej pt.„MOGĘ ZATRZYMAĆ SMOG-PRZEDSZKOLAKU ZŁAP ODDECH”.

Z wielką radością informujemy, że Kalinka Woszczyk z gr. Motylki reprezentowała nasze przedszkole w Gminnych Eliminacjach do IV Powiatowego Festiwalu "Nasz Talent" i jedyna z myszkowskich przedszkoli wygrała pierwszy etap, przechodząc do finału.

Nasze przedszkole aktywnie uczestniczyło w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków Klub Mleczaka, koncentrującym się na problematyce higieny jamy ustnej wśród dzieci w wieku przedszkolnym.

Otrzymaliśmy certyfikat za udział w programie.

certyfikat Klub Mleczka