Nasze przedszkolaki brały udział w I Powiatowym Konkursie Plastycznym "Woda to życie", który zorganizowało  Przedszkole nr 2 w Myszkowie.

Laureaci:

Ania Socha -  grupa "Żabki" - I MIEJSCE w kategorii 5-latki

Jagoda Jeziorska -  grupa "Jabłuszka" - II MIEJSCE  w kategorii 4-latki

Tamara Wróbel -  grupa "Misie" - II MIEJSCE w kategorii 3-latki

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów :-)

Hania Frączek z grupy Misie zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Laurka dla mamy".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

sukces Hanny

Misie realizują w grupie raz w miesiącu autorski program terapii ręki „Sprawne rączki”.

Nasze przedszkolaki brały udział w Miejskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza świąteczna kartka wielkanocna", który zorganizowało  Przedszkole nr 2 w Myszkowie.

Miło nam poinformować, że Hania Frączek z grupy Misie zdobyła III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Świętujemy Dzień Kota”.

Dzieci z naszego Przedszkola brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kartka Wielkanocna". Konkurs zorganizowało Przedszkole Miejskie nr 77 w Łodzi.