Dzieci z grupy" Krasnoludki" zrobiły lemoniadę w ramach Europejskiego Projektu eTwinning "NATURAL PHARMACY".

Dzieci z grupy "Krasnoludki" w ramach realizacji europejskich projektów eTwinning spotkały się online ze starszymi kolegami z Polski oraz rówieśnikami z innych krajów.

Dzieci z grupy „Krasnoludki” obchodziły „Światowy Dzień Pszczoły” w ramach Europejskiego Projektu eTwinning "NATURAL PHARMACY"

Nasze przedszkolaki brały udział w Miejskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza świąteczna kartka wielkanocna", który zorganizowało  Przedszkole nr 2 w Myszkowie.

Dzieci z naszego Przedszkola brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kartka Wielkanocna". Konkurs zorganizowało Przedszkole Miejskie nr 77 w Łodzi.

Miło nam Państwa poinformować, że Julia Antońska z grupy "Krasnoludki" zdobyła I MIEJSCE w Miejskim Konkursie Plastycznym "Kolorowa wiosna".
Konkurs zorganizowały Oddziały Przedszkolne przy SP-5 w Myszkowie.

Serdecznie gratulujemy Julci i życzymy jej dalszych sukcesów :-)

Elżbieta Sobolewska