Dzieci z naszego Przedszkola brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kartka Wielkanocna". Konkurs zorganizowało Przedszkole Miejskie nr 77 w Łodzi.

Nasze

przedszkole wzięło udział w akcji edukacyjno-informacyjnej pt.„MOGĘ ZATRZYMAĆ SMOG-PRZEDSZKOLAKU ZŁAP ODDECH”.

Chociaż za oknem jest biało, to dzieci z gr. Jagódek zakładają dzisiaj zielony ogródek. W końcu to przecież WIOSNA.

W piątek 19 marca przedszkolaki z naszego przedszkola świętowały „Pierwszy Dzień Wiosny”.

Nasze przedszkole aktywnie uczestniczyło w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków Klub Mleczaka, koncentrującym się na problematyce higieny jamy ustnej wśród dzieci w wieku przedszkolnym.

Otrzymaliśmy certyfikat za udział w programie.

certyfikat Klub Mleczka