Pierwszy tydzień w przedszkolu za nami.

Był to czas szczególny dla maluszków, które pierwszy raz zawitały do nas.  Czas szczególny, ale i trudny dla "Jabłuszek", a także dla ich Rodziców. Ale maluchy zawsze mogły liczyć na pomoc i pocieszenie pań, no i łez jest coraz mniej. Każdy kolejny dzień upływa w coraz spokojniejszej atmosferze. "Jabłuszka" poznają swoją salę, kąciki, w których się bawią, uczą się zgodnej zabawy z nowymi kolegami i koleżankami. Z każdym dniem dzieci są odważniejsze.

Dzieci ze starszych grup wróciły już do swoich przyjaciół i Pań. Wiele  się działo przez ten tydzień, dzieci dużo się bawiły, zwłaszcza na dworze,  bo wrześniowe słoneczko wyjątkowo do tego zachęca. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Jabłuszka
Jabłuszka
Jabłuszka
Jabłuszka
Jabłuszka
Jabłuszka
Stokrotki
Stokrotki
Stokrotki
Stokrotki
Stokrotki
Stokrotki
Jagódki
Jagódki
Jagódki
Jagódki
Jagódki
Jagódki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Kotki
Krasnoludki
Krasnoludki
Krasnoludki
Krasnoludki
Krasnoludki
Krasnoludki
Misie
Misie
Misie
Misie
Misie
Misie