W  roku szkolnym 2021/2022 "Krasnoludki" współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Myszkowie.

Zazwyczaj Pani Ewelina Pietrakowska odwiedzała naszą grupę w przedszkolu, jednak tym razem, to my wybraliśmy się do Biblioteki. Chcieliśmy ją nie tylko zwiedzić/poznać, ale również złożyć życzenia z okazji zbliżającego się DNIA BIBLIOTEKARZA.

Pani Ewelina przyjęła nas bardzo miło. Czytała bajki i oprowadziła dzieci po wszystkich pomieszczeniach Biblioteki.  Przedszkolaki oglądały książki i  rozwiązywały zagadki. Najwięcej radości sprawiła starszakom gra zręcznościowa - rzut woreczkiem do celu. Dzieci sprytnie trafiały w odpowiednio punktowane okienka i świetnie się bawiły :-)

"Krasnoludki" obiecały, że zapiszą się do Biblioteki. Czy dotrzymają słowa? Czas pokaże...

Zapraszamy do obejrzenia filmu  "Krasnoludki" w Bibliotece

E. Sobolewska, J. Zemła