11 października dzieci z grupy ,,Jabłuszka'' gościły Panów Policjantów, którzy udzielili naszym dzieciom cennych wskazówek z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci odgrywały również scenki jak należy zachowywać się bezpiecznie w kontaktach z obcymi ludźmi i nieznanymi zwierzętami. Dużą atrakcją dla dzieci było zwiedzanie radiowozu, oglądanie odznaki policyjnej. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą, znają wszystkie nr alarmowe. Za udzielone wskazówki i przekazaną wiedzę ,,Jabłuszka'' wręczyły gościom laurkę. Nasze dzieciaki nie wstydziły się zadawać pytań na które udzielone zostały bardzo szczegółowe odpowiedzi. Wiedzę z zakresu bezpieczeństwa będziemy z dziećmi przypominać i poszerzać przy każdej okazji. Na koniec spotkania ,,Jabłuszka'' otrzymały odblaski zobowiązując się do noszenia ich przy kurtkach.

Magdalena Masłoń
Beata Pucek
Jabłuszka oglądają radiowóz
Jabłuszka oglądają radiowóz
Policjanci w grupie Jabłuszka
Policjanci w grupie Jabłuszka
Grupa Jabłuszka podczas spotkania z policjantami
Grupa Jabłuszka podczas spotkania z policjantami
Grupa Jabłuszka podczas spotkania z policjantami
Grupa Jabłuszka podczas spotkania z policjantami
Grupa Jabłuszka podczas spotkania z policjantami
Grupa Jabłuszka podczas spotkania z policjantami
Grupa Jabłuszka podczas spotkania z policjantami
Grupa Jabłuszka podczas spotkania z policjantami