4 października "Misie" wybrały się do pobliskiego sklepu warzywnego. Dzieci podziwiały różnorodność warzyw i owoców oraz zrobiły drobne zakupy. Korzystając z pięknej jesiennej pogody dzieci podziwiały barwną jesień podczas spaceru .

Po powrocie do przedszkola przedszkolaki rozpoznawały owoce za pomocą dotyku, nazywały je, opisywały ich wygląd, a także smak. Najciekawszym jednak momentem było ich próbowanie. Dzieci z naszego przedszkola doskonale wiedzą, że owoce należy spożywać codziennie ponieważ są źródłem witamin.

Ewelina Chmielińska, Joanna Topolska

Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku
Misie z wizytą w warzywniaku