Teodor to bocian, przyjaciel dzieci, a zwłaszcza przedszkolaków.

Głównym celem projektu jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka, a także uświadomienie dzieciom, że pomoc  okazywana innym jest różnie ważna, jak troska o siebie samego. Natomiast wszelkie podejmowane działania mogą być kreatywnym wyzwaniem.                                         Teodor chce, żeby przedszkolaki zdobyły siedem sprawności, które uważa za najbardziej przydatne, dlatego wyznaczył siedem zadań do wykonania. Będą one związane ze sportem, przygotowaniem posiłku, okazywaniem pomocy, wyrażaniem emocji i uczuć, dbaniem o przyrodę, ale również znajdzie się coś dla małych artystów.         

W listopadzie "Jabłuszka" zdobyły sprawność zdrowego osiłka - wiedzą jak ważny jest ruch i sport.

B. Pucek

Projekt edukacyjny
Projekt edukacyjny "Wyzwania Teodora" w grupie "Jabłuszka"
Projekt edukacyjny
Projekt edukacyjny "Wyzwania Teodora" w grupie "Jabłuszka"
Projekt edukacyjny
Projekt edukacyjny "Wyzwania Teodora" w grupie "Jabłuszka"
Projekt edukacyjny
Projekt edukacyjny "Wyzwania Teodora" w grupie "Jabłuszka"
Projekt edukacyjny
Projekt edukacyjny "Wyzwania Teodora" w grupie "Jabłuszka"